Arge - Ocak Kalıp

İçeriğe git
Ar-Ge

İnovatif Yaklaşım

Ocak Kalıp gelişiminin ve rekabette sıyrılmasının arkasında, Ar-Ge’ye verdiği stratejik önem yatıyor.Özellikle üretim için sürekli olarak yenilikçi ürünler ve katma değerli proje çalışmaları yapmaktadır.Ocak Kalıp  mühendis ekibiyle ürün ve süreçlerde inovasyon yaratıyor.Özellikle üretim için  sürekli olarak yenilikçi ürünler ve katma değerli proje çalışmaları yapmaktadır.
Teknolojik Gelişim

Ocak Kalıp  Ar-Ge – Tasarım birimlerinde, hem teknolojik gelişmeler yakından takip ediliyor hem de bu teknolojilerin gelişimine doğrudan katkıda bulunuluyor. Ocak Kalıp  ürünlerin teknolojik üstünlükleri ve işlevsel özelliklerinin yanı sıra tasarım nitelikleri açısından da sektöre yenilikler katmaya özen gösteriyor. Tasarım konusunda farklılaşmayı önemli bir kavram olarak ele alan Ocak Kalıp, bu alandaki iddiasını büyüme ile yoluna devam ederek göstermektedir.

Yerli Teknoloji & Üretim

Ocak Kalıp, her yıl cirosunun ortalama yüzde 2’sini Ar-Ge – Tasarım harcamalarına ayırıyor. Bu yatırımlar, kendi teknolojisini kendisi üreten, üretim prosesleri için kendi makinelerini tasarlayan  ürün yaratma tutkusunu simgeliyor.  Ocak kalıp , sektöründeki rekabetçi konumunu daha da güçlendirmek ve kendi alanında dünya şirketi olma hedefi yolunda hızla ilerliyor.
İçeriğe dön